Rybářský kroužek v proboštovské knihovně

07.11.2023

Chtěla bych našim čtenářům připomenout, že knihovna není pouze pro čtenáře, ale že zde nabízíme celou řadu zájmových aktivit. A mezi nimi je i rybářský kroužek. Postupem času získává své členy a začíná si budovat své pevné místo. Jedná se o další možnost, jak trávit volný čas v obci Proboštov. Přidávám pár slov od vedoucího spolku:

"Dobrý den všem. Každé pondělí od 16ti hodin probíhá v prostorách obecní knihovny v Proboštově kroužek "O přírodě v přírodě". Jde o rybářský, lesnický a myslivecký kroužek. Zatím jsme byli hlavě venku, ať už u vody na Proboštovském rybníce, v blízkých lesích nebo v okolí rybníka Jaroslav. I nadále bychom chtěli s dětmi trávit čas hlavně venku. Vše záleží na počasí. Do kroužku je stále možné se přihlásit, ať už přímo v knihovně, kde jsou k dispozici přihlášky nebo na tel. čísle 777550150. Na jaře v obci Proboštov přibydou malý rybáři, lesníci či myslivci. To je naše poslání. To je náš cíl. Pavel Lasík"

Markéta Procházková, knihovnice