Akce o kráse a zdraví

23.03.2023

Březen je měsícem knihoven.  V měsíci březnu v celé republice probíhají v knihovnách akce, které nejsou určené pouze pro čtenáře, ale pro celou veřejnost.

V naší knihovně tyto akce proběhly 2. Jedna byla na téma krása a druhá na téma zdraví.

Setkání o kráse bylo 9. března 2023, Renata Nejezchlebová se svou sponzorkou (na facebooku Beauty by Ren) nás zasvětila do péče o pleť v každém věku a jak docílit omlazení pleti. Účast byla vysoká především díky učitelkám z naší Mateřské školky Pastelka, které k nám na akci dorazily vysokém počtu. Děkujeme.

Setkání o zdraví proběhlo 23. března 2023. Ing. Veronika Michálková nám ukázala možnosti, jak léčit své tělo, v případě, že se cítíme diskomfortně. Zaměřily jsme se na ženské zdraví. bolesti, domácí lékárničku, exemy a lupénku. Veronice velmi děkuji za její nadšení a schopnost zaujmout.

Markéta, knihovnice